Lewicowy portal codziennych informacji i opinii

Mateusz Kijowski wydaje książkę o sobie. Na emigracji

Odstęp wiersza+- ARozmiar czcionki+- Drukuj ten artykuł
Mateusz Kijowski wydaje książkę o sobie. Na emigracji

„W obecnej sytuacji Buntownik nie może zostać wydany i rozprowadzany oficjalnymi kanałami dystrybucji w Polsce. Niestety, kraj pod pewnymi względami cofa się do czasów wczesnego PRL‑u” – piszą wydawcy książki lidera KOD.

Wydawca na witrynie buntownik.eu pisze:

Książka Buntownik jest reportażem z pobytu Kijowskiego w Londynie, który odpowiada także na pytanie kim naprawdę jest Lider KOD i jaka jest jego wizja demokracji, której chce bronić.

Książka ma zapewne ratować resztki wizerunku Kijowskiego:

Grupa aktywistów stowarzyszenia powstałego przy Komitecie Obrony Demokracji dołączyła do obozu populistycznej władzy w atakach na lidera KOD‑u. W przestrzeni publicznej pojawiły się zarzuty, że Kijowski okrada swoją organizację. Trójka regionalnych działaczy stowarzyszenia działającego przy KOD zorganizowała konferencję prasową, na której obiecali „naprawę wizerunku KOD” i rozliczenie Kijowskiego. Pomimo znalezienia się pod medialnym pręgierzem, wbrew całej machinie opresji populistycznego reżimu w Polsce, na przekór oportunistom i uzurpatorom Buntownik nie pozwolił się złamać. Jego historię będzie można już niebawem przeczytać w języku polskim.

Dlaczego książka zostanie wydana w Londynie? Oto wyjaśnienie:

W obecnej sytuacji Buntownik nie może zostać wydany i rozprowadzany oficjalnymi kanałami dystrybucji w Polsce. Niestety, kraj pod pewnymi względami cofa się do czasów wczesnego PRL‑u.

Wydawca nie informuje jednak na stronie, czy Kijowskiemu zostanie przelane na polskie konto honorarium, które mógłby przeznaczyć na spłatę alimentów. Książka w przedsprzedaży kosztuje 6 funtów.

 

Przejdź i podziel się z innymi:
Wyślij email do tego postu

2 komentarze/y

  1. Vlad 20:17, Kwi 18, 2017

    co za pajac!

    Odpowiedz do tego komentarza
  2. MARCIN 17:08, Kwi 18, 2017

    kabaret

    Odpowiedz do tego komentarza
*/

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zostały oznaczone *

Dr hab. Jarosław Flis: Ograniczenie kadencji prezydentów miast to nie jest dobry pomysł

Odwiedź nas

twitter