Lewicowy portal codziennych informacji i opinii

Trybuna.eu ma już rok! Dziękujemy, że jesteście z nami!

Odstęp wiersza+- ARozmiar czcionki+- Drukuj ten artykuł
Trybuna.eu ma już rok! Dziękujemy, że jesteście z nami!

Dziękujemy, że byliście z nami przez ten rok. I mamy nadzieję, że z nami zostaniecie. Na lata.  

Gdy jesienią ubiegłego roku ruszaliśmy z portalem Trybuna.eu, byliśmy pełni entuzjazmu i niepokoju: entuzjazmu, bo tworzenie nowego medium jest ekscytującym wyzwaniem; niepokoju, bo nie byliśmy pewni, czy w wirtualnej przestrzeni znajdzie się miejsce na kolejny internetowy dziennik, w dodatku o lewicowej orientacji ideowej. Dziś po roku działalności pozostał tylko entuzjazm.

Okazało się bowiem, że istnieje zapotrzebowanie na medium, w którym procesy społeczno – ekonomiczne oceniane są nie z perspektywy „rynków finansowych”, lecz pracowników; w którym obraz polskiej rzeczywistości sprzed 1989 roku nie jest malowany jedynie czarną barwą; w którym sprawiedliwość społeczną traktuje się jako jeden z filarów podtrzymujących kruchy porządek demokratyczny.

Okazało się także, że potrzebne jest medium, w którym czytelniczki i czytelnicy znajdą informacje o działalności lewicowych partii, stowarzyszeń, fundacji i grup nieformalnych. Na naszych łamach znajdziecie doniesienia o inicjatywach anarchistów, antyfaszystów, Razem, Zielonych, Sojuszu Lewicy Demokratycznej, Inicjatywy Polskiej i innych środowisk. Na bieżąco informujemy o działaniach związków zawodowych. Podjęliśmy też stałą współpracę z OPZZ.

Okazało się wreszcie, że potrzebne jest także forum wymiany myśli i poglądów wykraczające poza ocenę bieżących wydarzeń. Stąd na naszych łamach sporo miejsca zajmuje publicystyka poświęcona sprawom polskim, jak i międzynarodowym.

A skąd wiemy, że jest zapotrzebowanie na taki portal? Bo wiemy, że dziś społeczność czytelniczek i czytelników Trybuna.eu, którzy codziennie odwiedzają naszą witrynę, przekracza już 100 tys. osób. A ludzi zaglądających do nas okazjonalnie jest jeszcze więcej. Stale rośnie też liczba autorek i autorów, którzy przez rok działalności Trybuna.eu zdecydowali się na naszych łamach podzielić się swoją wiedzą i przemyśleniami. To już grono kilkudziesięcioosobowe.

Drogie Czytelniczki! Drodzy Czytelnicy!

Drogie Autorki! Drodzy Autorzy!

Dziękujemy, że byliście z nami przez ten rok. I mamy nadzieję, że z nami zostaniecie. Na lata.

Tymczasem przyjmijcie najlepsze życzenia na rok 2017: zdrowia i samych dobrych informacji w Trybuna.eu. Czego i sobie życzymy.

trybunainfograf

Przejdź i podziel się z innymi:
Wyślij email do tego postu

6 komentarze/y

 1. czytelnik 13:55, Sty 01, 2017

  Najprzyjemniejszy portal myśli lewicowej, artykuły ciekawe obiektywne, z reguły bezstronne, nie to co większość portali lewicowych…Redakcja naprawdę powinna pomyśleć o dalszym rozwoju na przykład w kierunku youtube albo może jakieś forum dyskusyjne ?

  Odpowiedz do tego komentarza
 2. robotnik56 09:46, Gru 31, 2016

  Co dziennie zaglądam do Trybuny czytam wybrane artykuły. Teraz pomyślcie coś o TV.
  W 2017r życzę aby czytelników przybywało a wszystkim autorom dobrych pomysłów ciętych artykułów i wszystkiego najlepszego.

  Odpowiedz do tego komentarza
 3. 666 09:23, Gru 31, 2016

  Pozdrawiam z Nowym 2017 Rokiem i życzę Sukcesu,
  Czytelnik.

  Odpowiedz do tego komentarza
 4. szenio 00:49, Gru 31, 2016

  Fajnie, że jesteście, a kropla drąży skałę.Wśród zalewu prawicowych portali, jesteście takim dobrym duchem, który kaganek lewicowych wartości roznosi po społeczeństwie. Mam nadzieje, że będziecie się dalej rozwijać , czego z całego serca wam życzę!

  Odpowiedz do tego komentarza
 5. Irena 22:45, Gru 30, 2016

  dzięki, że jesteście!

  Odpowiedz do tego komentarza
 6. kris 21:00, Gru 30, 2016

  Rozwijajcie się i rośnijcie!

  Odpowiedz do tego komentarza
*/

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zostały oznaczone *

Dr hab. Jarosław Flis: Ograniczenie kadencji prezydentów miast to nie jest dobry pomysł

Odwiedź nas

twitter