Lewicowy portal codziennych informacji i opinii

Tygodnik Faktycznie: Tajemnica śmierci Andrzeja Leppera

Odstęp wiersza+- ARozmiar czcionki+- Drukuj ten artykuł
Tygodnik Faktycznie: Tajemnica śmierci Andrzeja Leppera

Nowy numer lewicowego tygodnika już w sprzedaży!

Jedenaste wydanie Tygodnika Faktycznie przynosi poradnik emerytalny dla wszystkich, którzy zbliżają się do zakończenia pracy zawodowej oraz raport o stanie śledztwa w sprawie  śmierci Andrzeja Leppera i jej zagadkowych okolicznościach.

 

Ponadto bieżące wydanie zawiera więcej niż zwykle tekstów reportażowych w tym m.in. o konflikcie w ciechanowskim szpitalu, o nieznanych szerzej aspektach afery reprywatyzacyjnej w Warszawie (afera z kamienicą przy Krakowskim Przedmieściu 55), o czyścicielach kamienic w Łodzi, pułapkach jakie niesie ze sobą system franczyzowy oraz o tych zastawianych na pracowników przez agencje pracy tymczasowej w Holandii.

 

Ponadto znajdziemy interesujący wywiad z Dorotą Gardias o pisowskiej reformie służby zdrowia oraz felieton o tym, że PiS uczynił z Polaków zakładników swoich szaleństw w polityce międzynarodowej.

 

Ten numer TF zawiera także materiał o kompromitacji katolickiego ośrodka „cudów i nawróceń” w Medjugorie. A w dziale historyczno-światopoglądowym przeczytamy o nawracaniu słowiańskiej Marzanny, krytyce Kościoła katolickiego wg Aleksandra Świętochowskiego, oraz o prześladowaniach wolnomyślicieli.

Przejdź i podziel się z innymi:
Wyślij email do tego postu

1 komentarz

  1. TW Bolek 17:36, Mar 18, 2017

    Jaka piękna okłada. FAKTYCZNIE wyczucie smaku, nie ma co.

    Odpowiedz do tego komentarza
*/

Pozostaw swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola zostały oznaczone *

Przegrani globalizacji na europejskiej mapie wyborczej

Odwiedź nas

twitter